| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 260deg |
| Duur Opname | 260deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2000-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.39mm |
| TDC inlaathoogte | 1.44mm |
| Timing Uitlaat | 58 – 22deg |
| Timing Inlaat | 22 – 58deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.70mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 9.75mm |
| Merk | Piper Cams |