| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 284deg |
| Duur Opname | 284deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.89mm |
| TDC inlaathoogte | 2.84mm |
| Timing Uitlaat | 68 – 36deg |
| Timing Inlaat | 36 – 68deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.52mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 10.52mm |
| Merk | Piper Cams |