| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 284deg |
| Duur Opname | 288deg |
| Volledige uitlaatlift | 99deg |
| Volledige inlaatlift | 99deg |
| Power Band | 2000-8500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.40mm |
| TDC inlaathoogte | 3.88mm |
| Timing Uitlaat | 61 – 43deg |
| Timing Inlaat | 45 – 63deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 3.40mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 3.88mm |
| Merk | Piper Cams |