| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 296deg |
| Duur Opname | 320deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 4000-9000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.12mm |
| TDC inlaathoogte | 3.61mm |
| Timing Uitlaat | 72 – 42deg |
| Timing Inlaat | 56 – 84deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.00mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 10.16mm |
| Merk | Piper Cams |