| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 326deg |
| Duur Opname | 326deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 4000-9000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.96mm |
| TDC inlaathoogte | 4.01mm |
| Timing Uitlaat | 89 – 57deg |
| Timing Inlaat | 57 – 89deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.44mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 9.49mm |
| Merk | Piper Cams |