| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 280deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 3000-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.34mm |
| TDC inlaathoogte | 1.94mm |
| Timing Uitlaat | 70 – 30deg |
| Timing Inlaat | 26 – 66deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.69mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 10.74mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 85,00mm |
| Lengte verpakking | 718,00mm |
| Gewicht verpakking | 7498.00g |
| Verpakking Breedte | 125,00mm |