| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 245deg |
| Duur Opname | 249deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 102deg |
| TDC Uitlaatlift | 2.69mm |
| TDC inlaathoogte | 3.22mm |
| Timing Uitlaat | 47 – 19deg |
| Timing Inlaat | 22-46deg |
| pa_type | Street |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.71mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 9.35mm |
| Merk | Piper Cams |