| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 237deg |
| Duur Opname | 256deg |
| Volledige uitlaatlift | 105deg |
| Volledige inlaatlift | 105deg |
| TDC Uitlaatlift | 2.28mm |
| TDC inlaathoogte | 3.45mm |
| Timing Uitlaat | 43 – 13deg |
| Timing Inlaat | 23 – 53deg |
| pa_type | Grass |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.76mm |
| Klepinlaatspeling | 0.15mm |
| Klep inlaathoogte | 10.00mm |
| Merk | Piper Cams |