| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 224deg |
| Duur Opname | 241deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| TDC Uitlaatlift | 1.52mm |
| TDC inlaathoogte | 2.66mm |
| Timing Uitlaat | 38 – 5.9deg |
| Timing Inlaat | 16 – 44deg |
| pa_type | Grass |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 7.87mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 9.12mm |
| Merk | Piper Cams |