| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 266deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| TDC Uitlaatlift | 0.94mm |
| TDC inlaathoogte | 1.27mm |
| Timing Uitlaat | 63 – 23deg |
| Timing Inlaat | 26 – 66deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.18mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.30mm |
| Klepinlaatspeling | 0.13mm |
| Klep inlaathoogte | 11.99mm |
| Merk | Piper Cams |