| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 274deg |
| Duur Opname | 274deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2500-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.98mm |
| TDC inlaathoogte | 2.23mm |
| Timing Uitlaat | 67 – 27deg |
| Timing Inlaat | 29 – 65deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.00mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.00mm |
| Merk | Piper Cams |