| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 280deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 3200-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.75mm |
| TDC inlaathoogte | 3.08mm |
| Timing Uitlaat | 70 – 30deg |
| Timing Inlaat | 34 – 66deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.18mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.23mm |
| Merk | Piper Cams |