| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 288deg |
| Duur Opname | 288deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 2800-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.10mm |
| TDC inlaathoogte | 3.38mm |
| Timing Uitlaat | 70 – 38deg |
| Timing Inlaat | 40 – 68deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.30mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.30mm |
| Merk | Piper Cams |