| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 276deg |
| Duur Opname | 276deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 4500-8500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.05mm |
| TDC inlaathoogte | 3.63mm |
| Timing Uitlaat | 66 – 30deg |
| Timing Inlaat | 34 – 62deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.17mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 12.22mm |
| Merk | Piper Cams |