| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 274deg |
| Duur Opname | 274deg |
| Volledige uitlaatlift | 118deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| TDC Uitlaatlift | 0.98mm |
| TDC inlaathoogte | 1.68mm |
| Timing Uitlaat | 75 – 19deg |
| Timing Inlaat | 27 – 67deg |
| pa_type | Off Road/Towing |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.18mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.18mm |
| Merk | Piper Cams |