| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 284deg |
| Duur Opname | 284deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 1800-6000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.98mm |
| TDC inlaathoogte | 1.99mm |
| Timing Uitlaat | 72 – 32deg |
| Timing Inlaat | 32 – 72deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 12.32mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 12.32mm |
| Merk | Piper Cams |