| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 274deg |
| Duur Opname | 274deg |
| Volledige uitlaatlift | 112deg |
| Volledige inlaatlift | 112deg |
| Power Band | 1000-5500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.35mm |
| TDC inlaathoogte | 1.19mm |
| Timing Uitlaat | 69 – 25deg |
| Timing Inlaat | 25 – 69deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.08mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.08mm |
| Merk | Piper Cams |