| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 264deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige uitlaatlift | 112deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| TDC Uitlaatlift | 0.92mm |
| TDC inlaathoogte | 1.24mm |
| Timing Uitlaat | 64 – 20deg |
| Timing Inlaat | 26 – 58deg |
| pa_type | Off Road/Towing |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.57mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.57mm |
| Merk | Piper Cams |