| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 306deg |
| Duur Opname | 306deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 3500-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.78mm |
| TDC inlaathoogte | 4.27mm |
| Timing Uitlaat | 75 – 51deg |
| Timing Inlaat | 47 – 79deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.50mm |
| Klep Uitlaathoogte | 13.59mm |
| Klepinlaatspeling | 0.45mm |
| Klep inlaathoogte | 13.64mm |
| Merk | Piper Cams |