| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 300deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2000-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.41mm |
| TDC inlaathoogte | 2.41mm |
| Timing Uitlaat | 76 – 44deg |
| Timing Inlaat | 44 – 76deg |
| pa_type | Group A |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 9.91mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 9.91mm |
| Merk | Piper Cams |