| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 274deg |
| Duur Opname | 274deg |
| Volledige uitlaatlift | 107deg |
| Volledige inlaatlift | 107deg |
| Power Band | 1500-6000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.99mm |
| TDC inlaathoogte | 1.74mm |
| Timing Uitlaat | 64 – 30deg |
| Timing Inlaat | 30 – 64deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.72mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.72mm |
| Merk | Piper Cams |