| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 272deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 1500-6000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.60mm |
| TDC inlaathoogte | 1.60mm |
| Timing Uitlaat | 66 – 26deg |
| Timing Inlaat | 26 – 66deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.67mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.67mm |
| Merk | Piper Cams |