| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 268deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2500-7300rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.21mm |
| TDC inlaathoogte | 2.21mm |
| Timing Uitlaat | 60 – 28deg |
| Timing Inlaat | 28 – 60deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.13mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.13mm |
| Merk | Piper Cams |