| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 274deg |
| Duur Opname | 274deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 3500-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.43mm |
| TDC inlaathoogte | 2.73mm |
| Timing Uitlaat | 63 – 31deg |
| Timing Inlaat | 33 – 61deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.93mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.93mm |
| Merk | Piper Cams |