| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 310deg |
| Duur Opname | 310deg |
| Volledige inlaatlift | 105deg |
| Power Band | 4000-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 80 – 50deg |
| Timing Inlaat | 50 – 80deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.42mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 10.42mm |
| Merk | Piper Cams |