| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 244deg |
| Duur Opname | 236deg |
| Volledige inlaatlift | 112deg |
| Power Band | 1500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.68mm |
| TDC inlaathoogte | 0.56mm |
| Timing Uitlaat | 54 – 10deg |
| Timing Inlaat | 6 – 50deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.47mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.26mm |
| Klepinlaatspeling | 0.40mm |
| Klep inlaathoogte | 8.90mm |
| Merk | Piper Cams |