| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 308deg |
| Duur Opname | 308deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 4000-8500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.78mm |
| TDC inlaathoogte | 4.83mm |
| Timing Uitlaat | 78 – 50deg |
| Timing Inlaat | 50 – 78deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 13.36mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 13.41mm |
| Merk | Piper Cams |