| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 278deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 3000-7800rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.49mm |
| TDC inlaathoogte | 2.74mm |
| Timing Uitlaat | 65 – 33deg |
| Timing Inlaat | 34 – 66deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.05mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.43mm |
| Merk | Piper Cams |