| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2000-7200rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.88mm |
| TDC inlaathoogte | 2.74mm |
| Timing Uitlaat | 60 – 28deg |
| Timing Inlaat | 34 – 66deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.85mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.10mm |
| Merk | Piper Cams |