| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 276deg |
| Duur Opname | 284deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 102deg |
| Power Band | 3700-7800rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.56mm |
| TDC inlaathoogte | 3.27mm |
| Timing Uitlaat | 62 – 34deg |
| Timing Inlaat | 40 – 64deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.66mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.42mm |
| Merk | Piper Cams |