| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 304deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 4000-8500+rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.48mm |
| TDC inlaathoogte | 4.32mm |
| Timing Uitlaat | 76 – 44deg |
| Timing Inlaat | 46 – 78deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.18mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.80mm |
| Merk | Piper Cams |