| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 300deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 3000-7600rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 76 – 44deg |
| Timing Inlaat | 44 – 76deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.20mm |
| Klep Uitlaathoogte | 13.03mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 13.03mm |
| Merk | Piper Cams |