| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 310deg |
| Duur Opname | 310deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 3500-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 81 – 49deg |
| Timing Inlaat | 49 – 81deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 14.20mm |
| Klepinlaatspeling | 0.355mm |
| Klep inlaathoogte | 14.20mm |
| Merk | Piper Cams |