| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 272deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2000-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 64 – 28deg |
| Timing Inlaat | 28 – 64deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.29mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.29mm |
| Merk | Piper Cams |