| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 268deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 1800-6200rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.75mm |
| TDC inlaathoogte | 1.80mm |
| Timing Uitlaat | 62 – 26deg |
| Timing Inlaat | 26 – 62deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.69mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 10.69mm |
| Merk | Piper Cams |