| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 284deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige uitlaatlift | 115deg |
| Volledige inlaatlift | 126deg |
| Power Band | 3000-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.70mm |
| TDC inlaathoogte | 0.56mm |
| Timing Uitlaat | 77 – 27deg |
| Timing Inlaat | 14 – 86deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.33mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.67mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 11.00mm |
| Merk | Piper Cams |