| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 306deg |
| Duur Opname | 306deg |
| Volledige uitlaatlift | 107deg |
| Volledige inlaatlift | 107deg |
| Timing Uitlaat | 80 – 46deg |
| Timing Inlaat | 46 – 80deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.56mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.61mm |
| Merk | Piper Cams |