| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 272deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2500-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.75mm |
| TDC inlaathoogte | 1.80mm |
| Timing Uitlaat | 62 – 30deg |
| Timing Inlaat | 30 – 62deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.02mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 9.07mm |
| Merk | Piper Cams |