| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 267deg |
| Duur Opname | 265deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| TDC Uitlaatlift | 0.96mm |
| TDC inlaathoogte | 1.14mm |
| Timing Uitlaat | 63 – 29deg |
| Timing Inlaat | 26.5 – 58.5deg |
| pa_type | Group A |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 9.60mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.50mm |
| Merk | Piper Cams |