| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 240deg |
| Duur Opname | 268deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| TDC Uitlaatlift | 1.17mm |
| TDC inlaathoogte | 1.68mm |
| Timing Uitlaat | 50 – 10deg |
| Timing Inlaat | 24 – 64deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.00mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.10mm |
| Merk | Piper Cams |