| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 280deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2800-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.41mm |
| TDC inlaathoogte | 3.20mm |
| Timing Uitlaat | 68 – 32deg |
| Timing Inlaat | 32 – 68deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.13mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.68mm |
| Merk | Piper Cams |