| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 272deg |
| Duur Opname | 278deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2000-8200rpm |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 406"mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.17mm |
| Merk | Piper Cams |