| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 312deg |
| Duur Opname | 312deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| TDC Uitlaatlift | 4.11mm |
| TDC inlaathoogte | 4.11mm |
| Timing Uitlaat | 82 – 50deg |
| Timing Inlaat | 50 – 82deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.84mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 10.84mm |
| Merk | Piper Cams |