| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 288deg |
| Duur Opname | 288deg |
| Volledige inlaatlift | 109deg |
| Power Band | 2000-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.13mm |
| TDC inlaathoogte | 2.18mm |
| Timing Uitlaat | 73 – 35deg |
| Timing Inlaat | 35 – 73deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.56mm |
| Klepinlaatspeling | 0.35mm |
| Klep inlaathoogte | 11.61mm |
| Merk | Piper Cams |