| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 290deg |
| Duur Opname | 290deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2200-6800rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.85mm |
| TDC inlaathoogte | 1.90mm |
| Timing Uitlaat | 73 – 37deg |
| Timing Inlaat | 37 – 73deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.85mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 10.85mm |
| Merk | Piper Cams |