| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 280deg |
| Duur Opname | 288deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 3000-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.54mm |
| TDC inlaathoogte | 3.15mm |
| Timing Uitlaat | 66 – 34deg |
| Timing Inlaat | 40 – 68deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.00mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.18mm |
| Merk | Piper Cams |