| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 290deg |
| Duur Opname | 290deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 2800-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.18mm |
| TDC inlaathoogte | 3.64mm |
| Timing Uitlaat | 73 – 37deg |
| Timing Inlaat | 41 – 69deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.80mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.80mm |
| Merk | Piper Cams |