| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 288deg |
| Duur Opname | 296deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 102deg |
| Power Band | 3000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.95mm |
| TDC inlaathoogte | 3.91mm |
| Timing Uitlaat | 68 – 40deg |
| Timing Inlaat | 46 – 70deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.67mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.68mm |
| Merk | Piper Cams |