| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 244deg |
| Duur Opname | 260deg |
| Volledige uitlaatlift | 105deg |
| Volledige inlaatlift | 113deg |
| Power Band | 1800-6800rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.87mm |
| TDC inlaathoogte | 0.87mm |
| Timing Uitlaat | 48 – 17deg |
| Timing Inlaat | 17 – 63deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.84mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 9.73mm |
| Merk | Piper Cams |