| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 240deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.40mm |
| TDC inlaathoogte | 1.39mm |
| Timing Uitlaat | 50 – 40deg |
| Timing Inlaat | 26 – 66deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 7.72mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 9.09mm |
| Merk | Piper Cams |